Knihu ani film s rovnomerným názvom Vám asi netreba predstavovať. Zrejme však nemáte predstavu ako to súvisí s piatkovým tréningom?! Tak si to rozmeňme na drobné. V piatok je 30.6., workout začína 30timi kalóriami na bikeu a keď sčítate prvé číslice zo všetkých troch cvikov, dostanete 6ku, čiže dokopy 30.6. Náhoda, alebo ilumináti?! Pozrime sa na power cleany, ktoré budete robiť ako posledné. Bude ich 10 a predpísané váhy sú 80 a 60kg.
10+80 = 90, a 90-60 = 30!!! Opäť sme na magickej tridsiatke, že by zase náhoda?! Zimomriavkové, však?! Tridsiatky sa však netreba báť, osobne si myslím, že je to veľmi pozitívne číslo najmä čo sa veku týka. Ženy po tridsiatke sú sebavedomejšie a odvážnejšie, hlavne tie slobodné, lebo už nemajú veľa času na nájdenie otca svojich detí a muži zažívajú druhú pubertu, keďže im opäť bujne rastie ochlpenie, no a čo, že na chrbte. Obe pohlavia si však určite tento vek užívajú naplno, tak ako si Vy užijete piatkový workout. Ešte jedna poznámka na záver, ten workout by mal byť rýchly, veľmi rýchly!!!

[wod]For time:
30 Cal Bike
20 Burpee box jump-overs
10 Power Cleans (80/60)[/wod]

Rýchlosť a dynamika sú základné faktory, bez ktorých sa pri vzpieraní nepohnete. Takto nejako by mali vyzerať aj Vaše power cleany.