V pondelok budete:
a) dostávať darčeky, lebo budú Vianoce v júli
b) hodinu boxovať do všetkého čo ešte v gyme ostalo
c) leštiť si…topánky
d) platí všetko
e) neplatí nič

Dám Vám ešte chvíľku času na premýšľanie a skúsim Vás šľachetne naviesť na zlé chodníčky, teda vlastne správnu odpoveď. Ja predsa zlé chodníčky nepoznám. Ale vráťme sa k podstate veci, detiská by sa určite potešili keby boli Vianoce aj v júli, no nič také sa nestane. To ale neznamená, že nemôžete byť obdarovaní aj uprostred leta.

Nečakajte však materiálne dary, na tie si nájdite napr. pocukrovaných oteckov, my Vám skôr podarujeme workout, ktorým spravíte niečo prospešné pre svoje telo. Možno si to neuvedomujete, ale to, že sa môžete hýbať, behať, cvičiť je veľmi silný dar.

V gyme už toho veľmi veľa neostalo a tak boxovanie do všetkého sa nejaví ako pravdepodobná možnosť. Pri lepšej predstavivosti si však povedzme môžeme nahovoriť, že dopad Vašich nôh na box sa môže považovať za úder, a viacero úderov po sebe sa môže podobať na box. A teda aj na tom boxovaní niečo bude…

Ak ste už začali hľadať krém na topánky a handričku, ušetrite si robotu, nebudete ich potrebovať. Tenisky si preleštíte aj tak, síce možno len ich špičky, ale niekedy je vraj aj špička lepšia ako nič. Rovnako Vám k tomu poslúžia takmer dokonale už spomínané výstupy na box.

Už poznáte odpoveď?! Správnou sa javí každá z nich a teda možno by sa dalo povedať, že „platí všetko“, no v tom prípade by muselo platiť aj „neplatí nič“ a keď neplatí nič, tak nemôže platiť všetko. Domotal som Vás ešte viac?! Nevadí, príde si po odpoveď na tréning!

[wod]For Time:
25-20-15-10-5
DBs Push Ups
DBs Box Step Overs (2×22,5/2×15)[/wod]

Dúfam, že aj pod Vašimi klikami sa bude gym otriasať v základoch?!