Sobota mala nádych romantiky, nedeľa bude mať pre zmenu nádych nostalgie. Spolu s najkrajším mesiacom v roku sa totiž skončí aj tohoročná edícia Team Series. A Vy už správne tušíte, že máte pred sebou posledný tímový workout v tomto mesiaci. Ja viem, takáto informácia sa vstrebáva veľmi ťažko a chápem, že Vás zrejme zasiahla priamo do sŕdc, ale musel som Vám to povedať.

Lúčenia vždy zabolia, niekoho viac, niekoho menej, no aj tí najbezcitnejší si skôr či neskôr minimálne uvedomia, že o niečo/niekoho prišli. Každý sa s tým vyrovnáva po svojom, niekto plače do svojho obľúbeného vankúša, niekto žiaľ zapíja alkoholom, iný zase rozbíja nábytok alebo každého kto sa mu pripletie do cesty, niekto sa jednoducho zavrie do izbičky a zapicháva si pripínačky do päty alebo zicherky do bradaviek, lebo fyzická bolesť je vraj najlepším liekom na tú psychickú.

Skúšať to ale nemusíte, a keď tak maximálne s jednou pripínačkou do päty, pretože pre Vás to lúčenie až také tragické nebude (čo sa o mne nedá povedať, ale to je moja vec). September síce skončí, no pred nami je celý október, v ktorom rozhodne nebude núdza o minimálne rovnako zaujímavé workouty a možno aj čosi navyše, viac Vám ale neprezradím.

Prezradím Vám však, že posledný Team Series wod bude návratom k synchro prevedeniu jednotlivých cvikov. Prvým budú toes to bary, pri ktorých bude súhra zrejme najťažšia, no hneď po nich môžete stratený čas dobehnúť pri DB snatchoch, ktoré by ste mali zvládnuť naozaj v rýchlom tempe. Hneď po nich totiž budete spoločne prekračovať box a to Vám zaberie času a času, už len preto, že pri nich budete mať už jednoručky dve, jednu v rúčke pravej, druhú v rúčke ľavej.

[wod]For time:
30 Synchro Toes to bars
40 Synchro Single arm dumbbell snatches (22,5/15)
50 Synchro Sumbbell box step overs (2×22,5/2×15)
40 Synchro Single arm dumbbell snatches
30 Synchro Toes to bars[/wod]

Ak si poslednej časti komentu nerozumel ani trochu, tak si skús pozrieť video, pohyblivé obrázky Ti možno povedia viac ako moje slová.