Prvý mesiac v roku prebehol rýchlosťou blesku. Po Vianociach už ani pes neštekne, deti majú v piatok zase prázdniny a nás môže tešiť aspoň to, že sme o mesiac bližšie k jari. A jar to je predzvesť tepla. Žiadne šále, žiadne čiapky, žiadny sk….ý (skutočný, pozn. redakcie) sneh, žiadne odhrabávanie auta…

Presne z takého obdobia bude aj štvrtkový throwback workout. Okrem toho, že Vás pomyselne zahreje jarnými slnečnými lúčmi, tak Vás zrejme dosť intenzívne zaleje potom. Najmä počas a po tom, ako ho dokončíte. Áno, ešte stále je reč o workoute.

Ten bude kombináciou ľahkých thrustrov s jednoručkami a toes to barov. Takže je viac než pravdepodobné, že popri spomienke na máj, vo Vás tento wod vyvolá aj spomienku na pondelkový workout a jeho vplyv na Vaše predlaktia. Preto to dnes večer s ručnými prácami radšej nepreháňajte, menej je niekedy viac.

[wod]TBT 6.5.2018
30-20-10
DBs Thrusters (15/10)
TTB[/wod]

Zvládneš spraviť jeden, dva toes to bary, ale nadviazať ich na seba vo väčšom počte sa Ti stále nedarí, skús niektorí z nasledujúcich tipov a možno sa Ti to konečne podarí: