Presne pred týždňom sa Vám pod kožu vryla vianočná tímovka, a na základe spätnej väzby viem, že ste ju mali vrytú v stehnách veľmi dlho. Preto by nebolo od veci, aby ste v podobnom duchu spomínali aj na posledný deň roku 2018. Sľubujem, že naozaj len v podobnom, veď vidíte sami, že opakovaní je z každého cviku o polovicu menej a nie sú ani také nepríjemné ako tie vianočné. Že Vás bude v tíme o jedného menej?! To nie je vôbec podstatné.

Veď každý je nahraditeľný a s povolenými stratami treba vždy rátať. Hoci treba uznať, že s niektorými sa dá vyrovnať len veľmi ťažko. Tou najťažšou v roku 2018 bola pre mňa správa, že najtvrdší Sylvester už nikdy viac nebude nezlomný Rocky. Filmový svet stratil jedného zo svojich najväčších hrdinov a svet posilňovní príde o najlepšie motivačné citáty, ktoré si chlapci v šatniach odriekajú ako otčenáše pred každou pumpovačkou bicepsov a chlapčenských hrudníkov.

Život však ide ďalej, a verím, že pôjde aj v roku 2019, ktorý bude dúfam pre náš/Váš Proton minimálne tak úspešný ako bol ten odchádzajúci. Stačí keď nám zachováte svoju priazeň a my sa postaráme o to ostatné, pretože Vy za to stojíte a s Vami nás to čo robíme extrémne baví.

PF 2019 priatelia!!!

[wod]In Teams Of 3 For Time:
100 Box Jumps
60m Walking Lunges
100 Deadlifts (80/60)
60m Walking Lunges
100 Bar Facing Burpees over Bar
60m Walking Lunges
100 KB Swings (32/24)
60m Walking Lunges[/wod]

Rocky je minulosť, no Arnie sa našťastie do dôchodku ešte nechystá a snáď nám prinesie ešte niekoľko motivačných prejavov ako je tento, ktorý sa stal hitom internetu…