Štvrtok je posledným májovým dňom a zároveň je to svetový deň bez tabaku. To znamená, že bez fajčenia dámy, a aby sa niekto neurazil, tak aj páni. Zámerne hovorím bez fajčenia, pretože tabak bez fajčenia je v podstate na nič, za to fajčenie bez tabaku…domyslite si.

Skúste sa preto tomu tabakovému neduhu minimálne zajtra vyhnúť, keď už nemáte dostatok pevnej vôle prestať úplne. My ostatní, ktorí si z času na čas vychutnáme beztabakové fajčenie, či už aktívne alebo pasívne, buďme vo štvrtok solidárni a odoprime si ho tiež.

O pôžitok rozhodne neprídeme, keďže štvrtok je na počudovanie zároveň aj dňom otvárania studničiek. A keď sa studnička otvorí, na fajčenie zrejme ani len nepomyslíte. Teda pokiaľ nie je studnička vyschnutá. Vtedy sa musíte trochu viac posnažiť, načrieť možno trochu hlbšie a odplašiť žabu, ktorá sedí na prameni, lebo možno kvôli nej ten prameň nepramení.

Kým sa však k tým studničkám poberiete, príďte cestou na tréning. Bude ním opakovačka zimného workoutu, ktorý po štyroch mesiacoch poctivého trénovania zvládnete určite lepšie. Už len preto, že v lete sa vesluje oveľa príjemnejšie, kliky v stojke sú oveľa ľahšie a šplhanie na lano, to pôjde jednoducho ako po masle, len dúfam, že nie len smerom nadol.

[wod]TBT 20.2.2018
3 Rounds For Time:
21 Cal Row
12 HSPU
3 Rope climbs[/wod]

A Ty sa kam pozeráš, keď robíš HSPU? A na čo pri tom myslíš?!