Priatelia je čas rozlúčiť sa. Niektorí viete, niektorí sa možno ešte len dozviete, no nič to nezmení na fakte, že crossfit je mŕtvy. Jednoducho skapal ako taký starý prašivý pes, ktorého nikto nemal rád, a všetci do neho len kopali. Ospravedlňujem sa citlivejším povahám, ale potreboval som to zo seba dostať, samozrejme psíky mám rád, dokonca aj tie živé.

Na všetkom zlom sa však vždy dá nájsť niečo dobré, a v našom prípade to platí niekoľkonásobne, pretože crossfit pre nás síce skapal, no len v aktuálnych priestoroch. A tak ak Vám už zvlhli kútiky očí od sĺz dojatia a smútku za starým gymom, vedzte, že v piatok Vám zvlhne spodné prádlo z gymu nového.

Je nás už len pár, ktorí si gym pamätáme od jeho skromných nesmelých začiatkov až po dnešný úspešný Proton. Cesta to nebola jednoduchá, no určite bola a je zaujímavá a mnohým sa zapísala do pamäte a do (historických) análov, poniektorým až tak hlboko, že to dodnes nedokážu rozchodiť.

Vy snáď rozchodíte pondelkové box step overs, aby ste sa mohli vo veľkom prísť rozlúčiť so starými priestormi. Rozlúčka to bude viac než dôstojná, tímovkou predsa nemôžeme nič pokaziť?! Tentokrát to bude o trojiciach a tak si vopred premyslite kto bude otec, syn a kto duch svätý, nech v tom máme v utorok jasno. A hoci sa Vám wod možno na prvý pohľad až tak jasný nezdá, verte mi, že to bude stáť za to!!!

[wod]“TAG GAME“:
In teams of 3, 6 Rounds each:
200m Row
12 Mountain Climbers
12 Box Step Ups (High box)
12 Goblet Squats w. DB (22,5/15)
12 DBs Push press (2×22,5/15)
12 Russian Twists w. DB (22,5/15)[/wod]

Po utorku si od nás na pár dní oddýchnete, no v piatok Vás všetkých očakávame na veľkej narodeninovej a zároveň otváracej párty!!!