1131, to je číslo, na ktorom sa práve dnes zastaví počet mnou napísaných komentov vo forme akú ju poznáte a akú ste si obľúbili. Neskromne si dovolím povedať, že končia vo svojej najlepšej forme, bez toho aby museli skončiť napríklad pre nedostatok nápadov. Budú mi chýbať, ale radšej sa s nimi rozlúčim s vedomím, že budú chýbať aj Vám, ako s vedomím, že ste sa ich prejedli. Lebo človek sa po istej dobe „preje“ všetkého, úplne všetkého, aj keď je to veľmi príjemné.

Myslím to úplne vážne a presvedčil som sa o tom na vlastnej koži už v relatívne mladom veku, pri svojej prvej frajerke. Nemám rád výraz „frajer/frajerka“, ale v 18tich zrejme nehľadáte partnera na celý život, a keďže ani netuším kde sa momentálne nachádza, tak sa tento výraz viac ako hodí.

Volala sa Maťa, a na to ako som v 18tich vyzeral, som bol celkom rád, že bola práve ona mojou frajerkou. Bola pekná a štíhla, mala tetovanie nad zadkom, dlhé tmavé vlasy, chatu pri jazere a bola milá.

Samozrejme mala aj svoje nedostatky, ale tie v prvých mesiacoch zaľúbenosti akosi prehliadate. Takže mi nevadilo, že zmaturovala len s odretými ušami, že to občas prehnala s alkoholom a ľahkými drogami (možno preto aby som sa jej zdal krajší) a ani to, že bola posadnutá orálnym sexom.

Ja viem, že väčšina pánov v posledne zmieňovanej posadnutosti nedostatky nevidí a nikdy vidieť nebude, ale verte mi, že po troch, štyroch mesiacoch som začínal byť už tak trochu zúfalý. Zakaždým keď sme sa stretli, dali sme si dva bozky a Maťa išla do kolien, ako naprogramovaný robot. Zo začiatku to bolo dosť sexy, ale potom to skĺzlo do stereotypu, ktorý sa snažila zabiť nie vždy príjemnými oživeniami. Možno budem teraz znieť zženštilo, ale aj muži občas túžia po objatí, hladkaní a nežnostiach, no a tých sa mi akosi nedostávalo.

Nehovoriac o tom, že asi všetci viete ako vyzerajú Vaše prsty, keď ostanete vo vani dlhšie ako by ste mali, a keďže orál bez slín, je ako tobogan bez vody, bál som sa o svoje prirodzenie. Naša „láska“ našťastie trvala len polroka a po dramatickom rozchode sme išli každý svojou cestou, bez rán na tele, tie na duši zahojil čas. Rovnako ako vyliečil aj môj odpor k orálnemu sexu.

A zahojí aj Váš smútok za komentami, aj keď som presvedčený, že po tom dnešnom sa nájdu aj takí, ktorí si vydýchnu, že je s nimi koniec. Som však veľmi rád, že ich koniec vyšiel na posledný deň letného mesiaca, a že je to k tímovému workoutu. Tie som totiž komentoval zo všetkých najradšej, obzvlášť keď vyšli na stredu, tak ako zajtra. Dúfam, že si ho užijete minimálne tak ako som si ja užíval svoje tvorivé chvíľky a úlety, bavilo ma baviť Vás, a dúfam, že sa mi to podarí aj v inom formáte…dočítania priatelia!

Na záver len dodám, že nemám Matine telefónne číslo, nie je na facebooku ani na instagrame, takže páni skúste „Poštu pre Teba…“!

[wod]8 Total Rounds (4 Each):
Partner A: Run 400m
Partner B: AMRAP:
10 Burpee Box Overs
10 DBs Thrusters (2×15/10)[/wod]

Nie je dôvod na slzy priatelia, vždy keď niečo skončí, niečo nové začína…