Jar je tu! Teploty neklesajú pod nulu už ani v noci, vtáčiky štebotajú od skorého rána, stromy pučia, príroda sa jednoducho prebúdza a má chuť plodiť. To, že streda je zrejme najplodnejším dňom v týždni asi netreba opakovať. Tvrdiť Vám však, že práve stredajší tréning Vám k tomu prebúdzaniu a najmä plodeniu pomôže, by bolo príliš odvážne, no povedzme, že za istých okolností by Vám tieto činnosti mohol aspoň spríjemniť.

Po 150 V-upoch budete mať totiž, minimálne počas stredy náznak sick packu, a to je z vizuálneho hľadiska veľmi silná zbraň. Samozrejme, že nás zaujíma najmä jeho funkčnosť, no niekedy treba potešiť aj oči a iné vnemy. A tak si práve vďaka stredajšiemu wodu budete môcť večer naservírovať večeru v štýle Horúcich výstrelov a obľúbené vajíčka (tie z chladničky) si možno zvládnete pripraviť aj bez panvice.

Ak by to ale náhodou s tým six packom nevyšlo, stále je tu 75 klikov v stojke, ktoré vo workoute nebudú len do počtu a určite zanechajú stopu na Vašich telesných stránkach. Aby tá stopa mala skôr príjemný nádych rozumne si ich rozdeľte už od začiatku, lebo nechcete spraviť len 45, ale naozaj 75 opakovaní.

[wod]3 Rounds for time of:
50 V-ups
25 Strict handstand push-ups[/wod]

Tu je návod ako by ste si mohli v stredu po tréningu pripraviť večeru, stačí mať len plnú chladničku, trochu fantázie a niekoho s kým sa o tento kulinársky zážitok podelíte.