Máj so sebou neprináša len uslintané prejavy lásky po čerešňami, neplánované tehotenstvá a sobáše z čistej lásky, ale už tradične aj vzpieračské majstrovstvá Vašeho najobľúbenejšieho gymu. Tie tohoročné budú zároveň poslednými v našich terajších priestoroch, takže veríme vo Vašu silnú účasť.

Je mi nad slnko jasnejšie, že Vaše myšlienky sa už od momentu ako ste spoznali dátum tejto akcie, upierajú len na snatch a clean&jerk, no tie dostanú priestor o čosi neskôr. V piatok dáme prednosť milovaným thrustrom. Tie síce nie sú vzpieračskou disciplínou, no ubezpečujem Vás, že ich robia aj tí najortodoxnejší vzpierači.

Pretože tak ako Ti pri DL zosilnie chrbát, tak Ti z thrustrov zosilnie zadok. A k vzpieraniu potrebuješ jedno aj druhé. Len pozor, veľký zadok neznamená silný zadok. Moja mama síce vždy tvrdila, že aj veľká riť vie očariť, no o thrustroch dodnes nevie nič. Mať očarujúci zadok nie je na škodu, no mať očarujúci a silný zadok, to je ako výhra v lotérii, a vyhrať chce každý z Vás.

Na záver sa citlivým povahám „úprimne“ ospravedlňujem za slová „zadok“ a „riť“. Keď si však zapnete Váš obľúbený kanál s videami pre dospelých, tak zistíte, že tam sa používajú zrejme oveľa expresívnejšie výrazy. Pokoj a mier s Vami.

[wod]3-3-3-3-3-3-3
Thrusters[/wod]

Jeden z najznámejších vzpieračov a jeho tri minúty thrustrov, posledný so 175kg