Dnešný koment bude nudný, to Vám poviem na rovinu. Bežne jeho písaním strávim zhruba 45-60 minút, dnes mám na to minút 12. Nie, že by sa mi dnes nechcelo stráviť jeho písaním viac času, no okolnosti sa postarali o to, aby mi život pripomenul, že pripraveným šťastie praje.

Ja som síce pripravený bol, ale na to, že koment napíšem poobede v kľude svojho skromného príbytku s usrkávaním si svojej obľúbenej kávy. Kávu som stihol vypiť, no potom prišli okolnosti, kvôli ktorým som písanie musel nechať bokom.

Dostal som sa k nemu až teraz, približne o 17:45 stredoeurópskeho letného času. Dnešný wod Vás síce presvedčil, že za 12 minút sa dá toho stihnúť pomerne dosť, no ak čakáte od tohto komentu nejakú hlbšiu pointu, nedočkáte sa. Rovnako ako sa zrejme nedočkáte toho, že zajtrajší wod stihnete do rovnakého času.

Radšej sa pripravte na to, že to bude zrejme na dlhšie, a ak sa Vám to podarí zvládnuť za kratší čas budete zo seba aspoň lepší pocit. Workout okrem iného, obsahuje aj dosť veľký počet šplhov na lano, takže tomu prispôsobte svoje utorkové outfity. Má byť teplo, takže podkolienky Vám budú stačiť…

[wod]3 Rounds:
400m Run
200m Farmers Carry (2×22.5/2×15)
100m OH Walking Lunges (22.5/15)
5 Rope Climbs[/wod]

Jedna jazva hore dole nikoho nezabila, okrem toho jazvy sú vraj sexy, takže pokiaľ z toho lana nespadneš, budeš zrejme viac sexy…