Silno dúfam, že ste prvý septembrový pondelok prežili bez ujmy na fyzickom a najmä psychickom zdraví, keďže situácia v hlavnom meste bola vplyvom začiatku školského roka a nepriaznivého počasia priam katastrofická. Deti ste úspešne odprevadili do škôlok, škôl a je jedno či v aute, alebo ste ich tam dotiahli za vlasy, podstatné je, že si uvedomili kam nasledujúcich 10 mesiacov patria.

Vám deťmi obdareným sa určite uľavilo, nám bezdetným už menej, keďže od dnes budeme o deti zakopávať (obrazne) úplne všade, od budúceho týždňa dokonca aj v Protone. Ale to je tá pozitívnejšia správa, pretože u nás sa aspoň niečo užitočné naučia a ešte aj zabavia, alebo opačne?! Uvidíme…

Teraz ste si asi povedali, že Mišo okrem všetkého, neznáša ešte aj deti, no nie je to tak celkom pravda. Nevadia mi, pokiaľ sa vedia správať. Dnes som napríklad kráčal ulicami mesta a predo mnou kráčali štyri školou povinné dievčatá, mohli mať tak 12-13 rokov, možno viac, ale v tom prípade boli tak trošku vývojovo pozadu, mentálne tak trošku viac. Jednej som rozumel len predložky, druhá mala v p..i celú školu, tretia si odpľuvála na chodník a štvrtá si vychutnávala svoju „zaslúženú“ cigaretu, pretože jej určite pomáhala prekonávať stres zo školy.

Nechcem moralizovať, veď každý si pubertou prešiel po svojom, ale keď si predstavím, že tieto malé monštrá majú jedného dňa zarábať na môj dôchodok, tak si už asi teraz začnem odkladať kartóny, aby som mal na čom prespávať. Ešte, že nezvyknem panikáriť a po chvíľke sklamania som sa cez to akosi preniesol, resp. som si len uvedomil, že ten dôchodok bude tak či tak stáť za h…o, a život je príliš krátky na to aby som si ho strpčoval.

Vám určite nebude strpčovať život utorkový WOD, ktorý je kombináciou behu, swingov a angličákov s presunom cez box. Nie, nepomýlil som sa, nechcel som napísať s preskokom, lebo skákať budete len ak budete chcieť, vyskakovať by ste nemuseli vôbec, veď na to nemáte dôvod, a keď aj, tak sa cez to preneste, lebo s úsmevom vraj ide všetko ľahšie.

[wod]3 Rounds for time:
400m Run
20 KB Swings (24/16)
10 Burpees box (jumps/steps) overs[/wod]

Na činky si musíte tento týždeň ešte počkať, ale užijete si ich viac než dosť, môžete sa spoľahnúť…