Anglické slovo „balls“ môže mať v slovenčine viacero významov. Môžu to byť napríklad klbká, také tie nadýchané a huňaté, s ktorými sa zvyknú hrávať mačičky. Kočiek máme síce v gyme dosť, no vlnené klbká by sa im zrejme málili, pretože sú príliš ľahké (tie klbká, nie mačičky).

Guľky, alebo vajcia sú ďalšími prekladmi slova „balls“. Viem, že vajcia nie sú guľaté, ale obe slová môžu vyjadrovať jedno a to isté. Že ako sa z vajca môže stať guľka?! Veľmi jednoducho, stačí znížiť teplotu, v ktorej sa nachádzajú. Keďže však v oboch prípadoch ide o veľmi malé „predmety“, v tréningu sú pre Vás nevyužiteľné, po ňom si s nimi robte, čo chcete.

Do tretice všetko dobré, a tak by Vám mohol konečne vyhovovať tretí význam slova „balls“, ktorým sú lopty. Pod týmto pojmom si konečne dokážete predstaviť niečo dostatočne veľké a dostatočne ťažké na to, aby ste to dokázali niekoľkokrát po sebe hodiť o stenu, ideálne z drepu. Aby ste to však nemali až také jednoduché, tak pred každým takýmto hádzaním si „zľahka“ zabeháte.

[wod]For time:
3x Shuttle Run
50 Wall balls (9/6)
2x Shuttle Run
35 Wall balls
1x Shuttle Run
20 Wall balls[/wod]

Verím, že zajtra k takýmto momentom nedôjde…