Niekedy sa naozaj hanbím za to, že som muž. Nestáva sa to často, no o to silnejší pocit to býva, keď k takejto situácii dôjde. Najväčších rozmerov tento pocit dosahuje, keď vidím muža močiť na verejnosti. Keď jednoducho príde, vytiahne a je mu jedno, že má za chrbtom xy ľudí, alebo dokonca, že sa na neho dívajú z okien, pretože im očúrava plot. Uznávam, že vo väčšine prípadov ide o situácie kedy je dotyčný pod vplyvom, no to nikoho neospravedlňuje.

Človek by sa jednoducho nemal správať ako pes, pretože aj dobre vychovaný pes sa jednoducho nevymočí hocikde. Ja viem, poviete si, veď keď musíš, tak musíš?! Ale naozaj musíš hocikde?! Nie, nemusíš! Z vlastnej skúsenosti totiž viem, že sa to dá vydržať a pustiť na vhodnejšom mieste. Okrem toho u mňa to funguje tak, že akonáhle viem, že by sa niekto mohol dívať, tak to zo mňa nepôjde ani keby mi malo mechúr rozdrapiť.

Aj z toho dôvodu „milujem“ verejné toalety napr. na benzínových pumpách, kde sú maximálne dva pisoáre a desať ľudí na ne čakajúcich. Viem, že je to vopred stratené, a že do auta sa vrátim s rovnakými zásobami ako som z neho vystúpil, no už keď stojím v rade, tak tomu vždy dám aspoň šancu. Akonáhle sa však dostanem na rad, postavím sa pred pisoár, neviem sa jednoducho odosobniť od toho, že za mnou povedzme stojí statný kamionista, ktorý mi doslova dýcha na krk, lebo nemôže počkať za dverami, a preklína ma, že mi to tak dlho trvá.

A tak močenie často len predstieram, lebo jednoducho aj keby som veľmi chcel, tak to nejde. Vždy si akože slastne vydýchnem, že to mám za sebou, spravím akože pohyb rukou, ktorý sa podobá na onaniu, len to trvá kratšie a má to iný koniec, a s falošným úsmevom na perách dotyčnému pisoár uvoľním, hoci najradšej by som ho v ňom utopil. Pozitívne na tom je, že aj keď netankujem, takmer vždy odídem z pumpy s plnou nádržou.

Pondelkový wod Vás teoreticky môže dostať do podobnej situácie a niektorí zrejme zažijete pocit „tak veľmi by som chcel, ale nedá sa….“. Týkať sa to bude zrejme viac V-upov ako back squatov, ale ak to preženiete s váhou na činke, tak budete mať o zábavu postarané dvojnásobne, a po tom zrejme netúžite?!

[wod]For time:
21 Back squats (102,5/70)
42 V-ups
15 Back squats
30 V-Ups
9 Back squats
18 V-ups[/wod]

Po víkendových hero workoutoch sa možno aj Vaše telá budú pondelkovým back squatom brániť, skúste ich však prehovoriť, veď dobrý drep nie je nikdy zlý.