Človek sa vraj všetkým jedného dňa presýti a potom vymýšľa spôsoby ako si aj bežné každodenné činnosti nejakým spôsobom okoreniť. Zo začiatku experimentuje opatrne, skúsi si napríklad umyť zuby inou rukou, akú bežne používa. Po týždni krvavých ďasien a pasty aj za ušami zistí, že to nie je až taká zábava ako čakal a tak sa vráti k zaužívanému spôsobu.

Pokušenie skúšať nové veci ho však neopúšťa a tak skúša ďalej, teraz už menej bolestivo, a tak si napríklad skúsi opačnou rukou vytrieť zadok. Pozor!!! Opačnou rukou neznamená opačným smerom, lebo z toho sú vraj hemeroidy. Táto zmena sa mu pozdáva o čosi viac, veď hovno na ruke bolí určite menej ako krv na ďasnách, až do momentu, kedy to neskúsi na verejných toaletách kde to má k umývadlu ďalej ako doma. Za skúšku mu to však určite stálo a každá skúsenosť sa predsa počíta.

Podobným „experimentom“, hoci podstatne menej smradľavým a menej bolestivým, bude pre Vás aj utorkový tréning, v ktorom Vám okoreníme angličáky. Tie klasické už predsa máte zvládnuté a tak je čas posunúť ich o level vyššie, resp. otočiť ich naopak. Sám som zvedavý, čo s Vami táto zmena spraví, obzvlášť v kombinácii s veslom a bikeom. Konzervatívne duše si prídu na svoje tiež, pretože k „inverted“ burpees Vám doprajeme aj rovnaký počet klasických angličákov.

[wod]For time:
20 Inverted burpees
2km Air Bike
20 Burpees to target
20 Inverted burpees
1km Row
20 Burpees to target[/wod]

Niektoré veci je lepšie vidieť ako opísať, a inverted burpees sú určite jednou z nich…