Ujo Castro k nám bol v prvých dvoch Open workoutoch milosrdný a ušetril nás od muscle upov na kruhoch. Chvála jeho menu, chvála jeho šľachetnosti, hoci stále má dosť času na to aby nás vyrušil z nostalgie a mylného presvedčenia, že k úspechu v Opene stačí byť silný a trochu rýchly. Keďže my nie sme horší ako nejaký Castro, tak k Vám budeme nemilosrdní už v pondelok.

Dokonca budeme nemilosrdnejší ako Števo Seagal v Nemilosrdnej spravodlivosti, kde lámal zápästia a lakte hlava nehlava. Samozrejme nikoho nebudeme učiť ako lámať kosti, keďže nikto z nás nemá taký sexy vrkôčik (niekto dokonca ani len ofinu), ale o to radšej sa pokúsime vylepšiť Vaše MU. Pre niekoho je 30 muscle upov príjemným workoutom, pre niekoho zase vysnívanou métou. V oboch prípadoch by si sa im však nemal vyhýbať, pretože vždy je čo zlepšiť.

Števo chcel byť tiež vždy najlepší v lámaní kostí (keďže srdce dokázal zlomiť len kopačkou do hrude), a k tomu aby to dosiahol poctivo trénoval, dokonca aj mimo svojej domoviny. Takže ak chcete byť ako Števko, a urobiť niečo pre svoj muscle up, tak nemusíte, narozdiel od neho, cestovať ďaleko, a stačí prísť v pondelok na tréning, my Vám k vysnívaným MU veľmi radi pomôžeme.

[wod]30 Ring Muscle Ups For Time[/wod]

30 muscle upov za menej ako 2 minúty?! Prečo nie, keď sa voláš Noah, a Tvoj dávny predok nás a všetky zvieratká zachránil svojou archou, nie je to pre Teba žiadny zázrak. Ak sa však Noah (po slovensky Noe) nevoláš, budeš sa musieť asi posnažiť o trochu viac.