Ich plagáty zapĺňali Bravíčka a detské izby teenageriek. Reč je o legendárnej spievajúcej kočovnej rodine Kellyovcov, ktorá pobláznila svojimi hitmi svet, lepšie povedané tých obyvateľov planéty, ktorí nemajú hudobný vkus. Zo scény sa vytratili v momente kedy najobľúbenejší člen rodiny Angelo začal mutovať (menil sa mu hlas, mutantmi boli všetci do jedného) a už nedokázal na koncertoch škriekať ich pieseň o tom ako túži byť anjelom.

Táto árijská rodinka na tento moment zrejme už zabudla, pretože na tento rok ohlásila koncertný comeback a ak máte dosť odvahy, môžete ich vidieť napríklad aj v Prahe. Ak však máte boha pri sebe, hoci po Veľkej noci je zaneprázdnený lebo prišiel „mladý“ na prázdniny“, tak príďte vyskúšať vo štvrtok radšej našu Kelly.

Tá k nám zavíta takmer po troch rokoch (áno throwback štvrtky sú späť) a príde úplne sama, pretože aj tak pôjde o silnú návštevu, na ktorú tak skoro nezabudnete. So sebou Vám prinesie „len“ päť kôl a v každom z nich 400m behu, 30 box jumpov a 30 wall ballov. Uznávam, že na prvý throwback štvrtok slušný náklad, ale čo Vás nezabije, to Vás len a len posilní, alebo len posliní?!

[wod]TBT 19/6/2015
Kelly, 5 rounds for time:
400m Run
30 Box jumps
30 Wall Balls (9/6)[/wod]

Aby ste mali väčšiu motiváciu prísť na tréning, tak si pozrite ako ten Angelo za mlada vyzeral. Ak máte pochybnosti, ktorý to je, tak hľadajte malé kučeravé roztomilé chlapča s červenými líčkami, prasiatkovským noštekom a volánikmi na bielej košieľke.