Počasie nám naozaj praje a to je akurát ten správny Čas znovu si otestovať workout zo septembra. 100 kettlebellových swingov na čas. Jediný zádrhel je v tom, že vždy keď zastavíš kettlebell, musíš si odbehnúť 200 metrov.
Po hlavnej časti si ešte dáme EMOM wallballov a dvojšvihov. Cieľom je, ak je to čo len trošku možné skákať double undre. Aj keby si mal ich počet zoškálovať na 10, vždy lepšie ako len tak hopkať na švihadle. Ak sa chceš na tréning a dvojšvihy ešte lepšie pripraviť, pozri si video kde máš niekoľko typov ;)
[wod]TBT 5.9.2015
1) 100 KB Swings For Time
Break=Penalty 200m Run
(32/24)
2) 14 EMOM
Odd: 12 Wall Balls
Even: 50 DU
Note- Scale the number of DU[/wod]

Snažíme sa z času na čas vypichnúť určitý moment alebo výsledok vo vašej poctivej práci. Takým príkladom je Arpi, ktorý bude asi známy hlavne veteránom a ranným vtáčatám. Po viac ako dvoch rokoch crossfitovania si povedal a dosť, chcem ten muscle-up. Totižto nie každý príde a na počkanie ho spraví. Tak ako niekto nespraví dvojšvih. No a v skratke Arpi si povedal, že on to dá. No dal do toho kvantum energie, úsilia a driny. Ale oplatilo sa a mal som tú česť stáť pri ňom keď padol prvý MU. Upozornil som ho, že ho musím natočiť tak spravil ďalší. No ja som si nezapol video na telefóne a tak musel spraviť tretí. Ktovie či to bola len náhoda alebo som to spravil úmyselne. Ktovie. No ja viem určite, že Arpi môže byť príkladom aj ostatným, že tvrdou drinou dosiahnete svoje ciele. A ak budeme vedieť, radi vám k tomu pomôžeme. Good luck pri dnešnej opakovačke

Palo


Ak ti tie dvojšvihy stále nejdú, tu máš pár tipov.