Cez Veľkú noc som to vraj prehnal s rečami na adresu latino lovera Jesusa, a tak sa o slovo prihlásila jeho sesternica z deviateho kolena Amanda, ktorá by ho vraj rada pomstila a vraj sa chce pomstiť úplne všetkým.

Na prvý pohľad je určite Amanda vzhľadom veľmi príjemná latino kráska s trochu bujarejším obočím, ale to až tak neprekáža, pretože to sa dá vždy upraviť. Pri prvom stretnutí sa na ňu budeš usmievať, lebo budeš presvedčený, že nemá najmenší šancu.

Pohľadom si ju premeriavaš od úst, cez krk až po jej dekolt, keď zrazu dostaneš prvé zaucho. Nevieš odkiaľ, nevieš prečo, len vieš, že to zabolelo a prekvapilo. Rovnako ako prekvapia a možno aj zabolia prvé squat snatche po muscle upoch.

Nedáš sa však odradiť, pretože si nejaký macho a pohľadom schádzaš nižšie na nie práve vyrysované, no tvarom sympatické bruško. Už si predstavuješ ako na ňom topíš kocku ľadu, keď príde druhé nečakané zaucho. Dokonca ešte silnejšie ako to prvé, rovnako ako budú „silnejšie“ aj muscle upy v kole druhom.

V tom momente si uvedomíš, že prípadné tretie už bude mať fatálne následky a tak v pohľadoch pokračuješ opatrnejšie, tak ako zrejme budeš pristupovať k posledným MU a snatchom. Pretože je Ti viac ako jasnejšie, že bez techniky si pri latino pozadí odzadu ani neškrtneš.

[wod]AMANDA:
9-7-5
Muscle Ups
Squat Snatch (61/43)[/wod]

Keď spojíte Kanaďanku s Latinoameričankou, vznikne z toho celkom zaujímavé video. A nie len pre dospelých!