S throwbackmi sa nám tento týždeň vrece roztrhlo, a tak trochu netradične si vo štvrtok užijete tretí v rade. Dám ruku do ohňa (obrazne, lebo sa ľúbim a nerád sa pálim zbytočne), že tento throwback sa Vám bude páčiť úplne najviac. Nie len preto, že pôjde o tímový wod, ale najmä preto, že je v ňom silná symbolika, alebo skôr hlaholika?!

Cvičiť budete totiž v dvojiciach, a vo štvrtok je štátny sviatok, ktorým si jednu slávnu dvojicu pripomíname. Sú nimi Cyril a Metod, ktorých pozícia v slovenských dejinách je silno otázna, ale zrejme zaslúžená. Hoci osobne si myslím, že by u mládeže, a Adriána, mali rozhodne väčší úspech keby boli napr. raperskou dvojicou, a namiesto veršov by písali rapy.

Ich umelecké mená by boli „Cajril (správne, je to silný odkaz na Cypress Hill) & Methodman“, a z ich rapov by farárom vstávali vlasy rýchlejšie ako nohavice pri pohľade na mladých miništrantov. Žiaľ svoj potenciál nevyužili naplno a možno aj preto dnes nepíšeme cyrilikou, a chvalabohu ani azbukou.

Vy však môžete zajtra so svojím potenciálom naložiť oveľa lepšie a v dvojiciach zažiariť oveľa viac. Hlavičky z toho síce asi nikomu stáť nebudú (dúfajme), ale minimálne sa na moment ocitnete na tých svojich, keď budete robiť kliky v stojke (nie kliky so stojkou). Hneď na to si trochu posedíte pri sit-upoch a následne si od radosti zaswingujete s KB a to všetko v desiatich kolách, ktoré si spravodlivo podelíte.

[wod]TBT 7.2.2018, Team of 2
10 Rounds For Time:
9 HSPU
15 Sit Ups
21 KB Swing (24/16)
-Switch after full round[/wod]

Keď nie Cajrilove rapy, dajme si aspoň tie Cajprs Hillove, a zajtra si dajte pozor na HSPU, aby ste v piatom kole tiež neboli „insane in the brain….“.