V piatok nemusíte deckám závidieť prázdniny, lebo voľný deň máte aj Vy. Teda za predpokladu, že nie ste otrokmi jednej z amerických, alebo čínskych korporácii. V tých totiž zrejme nemajú ani len tušenie kto boli Solúnski bratia.

To síce nemajú ani niektoré zo spomínaných deciek, ale oni si vraj prázdniny zaslúžia, takže to môžem ponechať bez povšimnutia. Všimnúť by ste si však rozhodne mohli a mali, to, že aj v zajtrajší „sviatočný“ deň máme pre Vás štyri tréningy a jeden workout.

Ten bude mať gymnastický feeling, čo je po činkovej GWEN pochopiteľne a teda aj ospravedlniteľné pred tými z Vás, ktorí si myslia, že Crossfit je len o snatchoch a clean and jerkoch (pozdravujem Sašu a Petru). Vy ostatní určite uvítate, že činky sa v piatok nedotknete ani len keď budete prechádzať okolo nej.

K šplhu na lano, drepom na jednej nohe a angličákom s prestupom cez box ju predsa absolútne nepotrebujete a počas 15tich minút si na ňu zrejme ani nespomeniete. A ak by predsa, skúste robiť rýchlejšie drepy na jednej nohe, razom máte o zábavu postarané…

[wod]15min. AMRAP:
2 Legless Rope Climbs
30 Pistols (Alt.)
15 Burpee Box Step Overs[/wod]

Na pistols viete pracovať aj v pohodlí svojich domov, netreba k tomu až tak veľa, hlavne treba chcieť!