Ospravedlňujem sa Vám za meškanie s komentom, a ešte viac za meškanie zverejnenia workoutu, ktorý Vás zrejme zaujíma viac, ale prvýkrát mi povinnosti a okolnosti nedovolili publikovať ich na čas.

V mene všetkých členov Proton tímu Vám chcem poďakovať za silnú účasť na piatkovej párty, verím, že ste sa zabavili, o niektorých som dokonca presvedčený, že viac ako plánovali, a najmä, že sa Vám nový Proton bude páčiť a budete sa v ňom cítiť minimálne ako doma. Poniektorí možno aj viac ako doma, vzhľadom na párty. Detaily si nechám pre seba, len do budúcna myslite na to, že barman je vždy posledný, kto Vás vidí „použiteľných“.

Je mi jasné, že „afterparty“ by mala byť na druhý deň po párty, ale my sme Vám dopriali viac času na regeneráciu, pretože sme na ňu pozvali Gunnyho, teda už len spomienku na neho, keďže sa jedná o hero wod. A Vy už veľmi dobre viete, že hero wod znamená väčšinou dlhý wod. Ten nedeľný bude o behu, o slušnej porcii behu, ale výskumníci z U.S.and A. vraj vyskúmali, že beh má na opicu priaznivejšie účinky ako slepačia polievka. Uvidíme…

[wod]**Gunny**
For time:
1 mile Run
50 Push Ups
50 Sit Ups
1 mile Run
50 Push Ups
50 Sit Ups
1 mile Run[/wod]

Nebudem ukazovať, a už vôbec nie prstom, no adepti na podobné ráno by sa určite našli aj vo Vašich radoch…