„Korálky od Natálky, ešte sú horúce.
Korálky od Natálky, šepla príď aj nabudúce.“

Rok 1999, druhý ročník gymnázia, spolužiačka Natália, branecký kurz a song Petra Nagya, ktorý sme jej spievali denne. Možno sme si len slová tohto slovenského hitu interpretovali po svojom, no gorálky pre nás ovplyvnených pubertou symbolizovali Natálkine bradavky. Každý z nás sa ich chcel aspoň na chvíľu dotknúť, no Natália si nás všetkých držala od tela. Najbližšie sme sa k nej dostali len počas hrania hier typu „fľaša“ alebo „vadí, nevadí“.

Nebola najkrajšia na škole, ale bola obľúbená a nedostupná, takže ak by som ju mal čo najpresnejšie opísať, asi by som ju prirovnal ku kapitánke roztlieskavačiek z americkej strednej školy. A z nejedného filmu viete, že tie väčšinou randia len s vysokoškolákmi, alebo ženatými mužmi, takže my „sopliaci“ sme si naozaj mohli o jej „korálkach“ len pískať a spievať. Nikto jej to však nemal za zlé, pretože sme vedeli, že aj my raz budeme vysokoškoláci, a že aj pre nás sa možno na nejakej strednej škole nájde podobná Natálka, s možno ešte krajšími korálkami a bez prísneho zákazu pre chlapcov.

Gymnastické kruhy by sa dali veľmi ľahko k spomínaným korálkam prirovnať. Tiež po nich každý túži, no nie sú pre každého, pretože na ne treba tiež dozrieť. Najprv sa k nim musíš vedieť pritiahnuť, potom možno vyskúšať ring dip a časom príde možno prvý muscle up, alebo klik. A tie si budeš môcť vyskúšať už túto sobotu, pretože budú jedným z dvoch cvikov prvého víkendového workoutu.

[wod]For Time:
21-15-9
Ring Push Ups
Front Squat (60/42,5)[/wod]

Ring push ups, na pohľad jednoduché, no v praxi dosť zradné, uvidíte sami…