Učitelia ich milujú, spolužiaci neznášajú, rodičia sú na nich do istej miery hrdí. Bifľoši sú neoddeliteľnou súčasťou každej školy, pokiaľ nejde o školu špeciálneho zamerania, v ktorej je najmúdrejší vrátnik.

Spomeňte si na svoje školské časy a určite si spomeniete aj niektorého zo svojich spolužiakov, ktorý si tento titul viac ako zaslúžil. V prípade, že od Vašich školských čias ubehlo príliš veľa rokov zamerajte sa na tých, ktorí sa obliekali ako Vaši starí rodičia a na všetko mali odpoveď a argument. Presne tí, kvôli ktorým ste nikdy nedostali jednotku za matematické „rýchlovky“, pretože príklad mali vyrátaný skôr ako ste si Vy zapísali zadanie.

Vyhrávali šachové turnaje a olympiády vo všetkých predmetoch, a na lyžiarskom výcviku natreli všetkých, ktorí si k alkoholu čo i len pričuchli. Jednoducho triedni obľúbenci, ktorí to však napriek všetkým vedomostiam nemali v živote ľahké. Pretože aj u nich platí to, že ak je niečoho nadbytok, niečo musí chýbať. Hovorí sa tomu sedliacky rozum, alebo možno akási zručnosť a použiteľnosť v bežnom živote.

Pamätám si dodnes ako som na vysokej škole učil najnadanejšieho chlapca v ročníku ako zalepiť obálku. Chalan do 19tich netušil, že obálka sa dá zalepiť. Ja som zase netušil nič o konštruktívnej geometrii a tak sme si vzájomne vypomáhali. On sa nestratil v bežnom živote a ja som prešiel prvým ročníkom.

Možno v podobnom duchu si budete vypomáhať aj Vy v pondelkovej tímovke aby ste za 20 minút nazbierali čo najviac kôl pozostávajúcich z jedného kilometra na vesle a 50tich wall ballov. Rozdeliť si ich môžete ako uznáte za vhodné…

[wod]Partner WOD:
20min. AMRAP:
1km Row
50 WallBalls (9/6)[/wod]

Ak máš pocit, že si bol práve Ty tým „bifľošom“, ale nie si si tým istý, skús sa otestovať, možno si spomenieš.