Utorkové a stredajšie večery sú v každej druhej usporiadanej a kompletnej rodine pravdepodobne v znamení futbalovej ligy majstrov. A to aj napriek tomu, že možnosti na jej sledovanie sú tento rok dosť obmedzené a zrejme aj v prípade, že ešte stále nie ste tak úplne rodina. Utorky ešte ako tak viete prehrýzť milé dámy, no stredajšie večery si pravdepodobne predstavujete v úplne inom duchu.

Zamysleli ste sa však nad tým koľko má taký futbal spoločné so sexom?! Skúste sa pred svojho drahého postaviť, pre istotu v spodnom prádle, a povedať mu: „ak to nevypneš, dostanem Ťa do postavenia mimo hry“. Ak by to náhodou nezabralo môžete sa zahrať na trénera a byť ešte dôraznejšie: „ak nezačneš poriadne hrať, striedame zlatý môj“. Garantujem Vám, že toto zaberie a spred telky sa presuniete do spálne rýchlejšie ako Ronaldo pred zrkadlo. Tam si však dávajte pozor na zbytočné fauly a na pojmy ako „malá, resp. malý domov“ radšej zabudnite, lebo Váš drahý pôjde predčasne pod sprchy, ako po červenej karte.

Podobnú paralelu nie je ťažké nájsť ani medzi crossfitom a sexom. „Zadok nižšie…poď viac do drepu…kolená viac od seba…hook grip (tu treba trochu popustiť uzdu fantázie)…dopni panvu…spevni zadok…hrudník na zem (tu si to tiež pýta trochu fantázie)…ešte aspoň jedno opakovanie stíhaš..a tak ďalej, a tak ďalej.“ Čo len dokazuje fakt, že všetko čo na tréningoch robíte sú funkčné pohyby a dokážete ich využiť aj v bežnom živote, v každodenných situáciách.

Stredajší workout nebude výnimkou. Práve naopak, keďže jeho súčasťou sú wall bally a zhyby. No a Vy viete, že pri oboch spomínaných cvikoch ste raz hore a raz dole, presne tak ako je to v bežnom živote…

[wod]For time:
50 Wall balls (9/6)
50 Pull ups
35 Wall balls
35 Pull ups
20 Wall balls
20 Pull ups[/wod]

Ak sa Vám bude snažiť niekto nahovoriť, že zajtrajší workout nebude až taký nepríjemný, tak mu radšej neverte a ušetríte samých seba od podobných nepríjemných zistení a prekvapení…