Nemám rád paródie a cover verzie piesní. Netvrdím, že sa nikdy nikomu nepodarilo spraviť dobrú paródiu alebo kvalitnú cover verziu, no vo všeobecnosti mám k podobným záležitostiam odpor. Obzvlášť ak si niekto postaví kariéru len na tom, že ukradne nápad niekomu inému.

Aj z tohto dôvodu napríklad nemám rád song Nothing Else Matters od kapely, na ktorú inak nedám dopustiť. Kapela samozrejme nemôže za to, že ich notoricky známy song má za každým niekto potrebu „vylepšovať“ a ani za to, že práve počas tejto skladby som v jeden silvestrovský večer vypadol z okna nemenovaného bystrického podniku, ale to je iný príbeh.

Naposledy ho mali potrebu prespievať štyri poľské devy v krojoch, a z pre mňa nepochopiteľného dôvodu sa ich video stalo hitom sociálnych médii. Neviem z koho hlavy vzišiel nápad postaviť štyri ženy okolo stromu a nechať ich spievať „naťing eľs matéers“, no ja som mal po minúte chuť ho na ten strom obesiť. Jednoducho nie je cover ako cover, a nie je opakovanie ako opakovanie.

K tým menej škodlivým opakovaniam patria aj naše štvrtkové opakovania workoutov. Tie majú z môjho pohľadu len pozitívny vplyv, aj keď o tom zajtrajšom to nemusí platiť na 100%. Zopakujete si totiž CF Total workout, ktorý rozdelíme na dve časti, tak aby ste na svoje nové PRs mali dostatok času. Vo štvrtok skúsite zlepšiť svoje 1RM v striktnom presse a back squate, v piatok to bude mŕtvy ťah. Pripravte sa preto na dva dni ťažkých váh.

[wod]TBT 1.2.2018 a 5. a 6.9.2018
CF Total:
1. 1 Rep Max Strict Press
2. 1 Rep Max Back Squat[/wod]

Ten pocit, keď má niekto back squat silnejší ako je Tvoj súčet deadliftu a striktného pressu, je na nezaplatenie! :)