V tohto týždňový pondelok ste, najmä v popoludňajších hodinách, celkom slušne odignorovali bežecký workout. Možno ste sa snažili dať nám protestne najavo, že len beh Vám nestačí. Tí, čo sa však tréningu zúčastnili mi dajú rozhodne za pravdu, že ten beh stačil, a BohaTo (slovo Boh by sa vraj malo vždy písať s veľkým B)!

Na to, že budeme beh z workoutov vynechávať môžete zabudnúť, a čím skôr tak urobíte, tým skôr sa s tým dokážete vyrovnať. Behať totiž budete aj v nasledujúci pondelok, a vyrovnávať sa popri tom budete pri mŕtvych ťahoch, najmä fyzicky, za mentálnu stránku (zatiaľ) neručíme, i keď….

V troch kolách si najprv odbehnete 800m sviežim tempom a po návrate do gymu spravíte 10 ukážkových deadliftov s relatívne ťažkou váhou, to znamená, že ich pravdepodobne nezvládnete v každom z kôl „úbečkem“ (nezamieňať si so slovom Uber, to je už na Slovensku mŕtvejšie ako Vaše ťahy), no single opakovaniam by ste sa mali vyhýbať ako čert krížu, alebo ako „katoši“ (okrem farárov) predmanželskému sexu!

[wod]3 Rounds For Time:
800m Run
10 Deadlifts (125/85)[/wod]

Aj keď je beh prezentovaný ako „šport pre každého“, nie každý vie správne behať, pozrite si analýzu behu najlepšieho crossfitera súčasnosti.