Tak ako sa máte? Bez cukru, bez múky, bez mlieka…?! Tretí deň býva vždy najťažší, ale verím, že si už pomaly zvykáte a abstinenčné príznaky sa pomaly vytratia. Je streda a v prípade, že na Vás doľahnú dnes večer, skúste ich delegovať na niekoho iného tak, že ho doľahnete Vy, alebo radšej zaľahnete?!

Asi tušíte, čo chcem povedať, a skúsenejší z Vás určite vedia, že pri tom nemusíte primárne ležať… Áno, nabádam Vás k tomu aby ste sa odreagovali tým najľudskejším a najpríjemnejším spôsobom, „láskou“. Lebo nikto nedá toľko lásky človeku, ako človek človeku. Rozhodnúť sa musíte len v tom, či u Vás ide láska cez žalúdok, alebo cez žalúďok?! Každému podľa chuti! Netvrdím, že sa to nedá skombinovať, ale s plným žalúdkom sa na veľa zrejme nezmôžete.

Pevne verím a dúfam, že sa po aktívnej strede zmôžete prísť vo štvrtok na tréning. Ten bude po metabolických piatich kilometroch behu pre zmenu silový, a zameriame sa v ňom na zlepšenie techniky Vašich push pressov. Skúsenejší z Vás sa o to pokúsia s ťažšími váhami, možno sa pokúsia aj o nové 3RM, a tí menej skúsení sa zdokonalia v technike. Pretože ťažké váhy (aj vraj aj centimetre) sú na nič, keď neovládaš techniku…

[wod]TBT 30.5.2016, 14.1.2017
Push Press 7×3[/wod]

Camille s kamošmi a ich push pressy…