35 nie je málo. A je úplne jedno, či ide o počet zhybov, centimetrov alebo o vek. Ten je síce vraj len číslo, ale je to podobný mýtus ako to, že 15cm stačí. Človek sa jednoducho po tridsiatke zmení, či sa mu to páči alebo nie. Je však len na ňom, či to bude k lepšiemu, alebo k horšiemu.

Za seba môžem povedať, že z môjho pohľadu prebehla premena mojej osoby v pozitívnom duchu a keby som bol u Katky v štúdiu tak asi dám pred sebou stenu preč. Nemám teraz na mysli len zmenu mojej telesnej schránky, pretože to až také podstatné nie je, no povedzme, že si uvedomujem, že starnem, alebo skôr povedané dospievam.

Keď sa na seba pozriem spätne, tak pred desiatimi rokmi som bol veľmi prchký a dokázal som sa vytočiť takmer kedykoľvek. Obzvlášť počas futbalových zápasov, rozhodcovia mali karty nachystané už len keď ma videli, súperi ma nenávideli a počet fliaš, ktoré som na striedačke rozmlátil si radšej ani nepamätám.

Je to však minulosť, mám 35, nasrať ma dokážu len hlúpi ľudia, a hoci som asi citlivejší ako za mlada, fľašiam nič nehrozí. Plačem len v kine (naposledy keď zomrel Iron Man), alebo doma na ramene ženy, ktorá ma pre mňa nekonečné pochopenie. Inými slovami 35tka je strašne fajn, takže sa jej určite nebojte.

Tak ako sa nebojte 35tich zhybov, ktoré na prvý pohľad tiež vyzerajú hrozivo, no je to len o mentálnom nastavení, takže si treba povedať, že 45 by bolo oveľa horšou variantou.

[wod]3 Rounds:
1km Run
35 Pull Ups[/wod]

35, alebo 40, my muži si aj tak nájdeme spôsob ako sa aspoň na chvíľu cítiť mladšie, nie vždy však ten pocit stojí za to…