Za detských čias som mal soboty rád najmä preto, že som od skorého rána mohol pozerať rozprávky. Teda vždy len do momentu kým si mama nevšimla aký máme so sestrou v izbe neporiadok. Vtedy nás veľmi rýchlo vrátila do reality a namiesto vysedávania pred telkou mi dala do ruky vysávač.

Doba našťastie pokročila a teoreticky je dnes možné spojiť upratovanie s rozprávkou. Stačí keď prídete v sobotu na tréning, pretože budete cleanovať, to je tá „upratovacia“ časť. O tú rozprávkovú časť sa postará sedem sérii, v ktorých spomínané cleany budete robiť. Áno, konečne sa Vám splní detský sen byť Snehulienkou a sedem sérii bude reprezentovať Vašich siedmich trpaslíkov.

Ja viem páni, že pre Vás je to ťažšia predstava, keďže sa celý život zmierujete s tým svojim jediným trpaslíkom, a teraz Vám ich chcem nanútiť sedem, no skúste sa trochu premôcť a pre dobro svojho tréningového napredovania sa aspoň na jeden deň obetujte.

No a Vy milé dámy, verím, že mi tiež tých trpaslíkov prepáčite, keďže v tomto kontexte to zrejme tiež nespĺňa Vaše rozprávkové predstavy?! Ale na druhej strane, lepších sedem šikovných trpaslíkov v hrsti (hoci z praktického hľadiska by stačili traja) ako jeden nemotorný obor na streche, či?!

[wod]7×3 Hang Squat Clean[/wod]

Snehulienka môže mať veľa podôb, táto je môjmu srdcu blízka a výprask od nej by ma asi nebolel…