Cez víkend sme okrem nového gymu, čara hazardných hier a sily alkoholu, spoznali aj nových víťazov CF Games. Teda ak sa bavíme len o víťazoch, tak v podstate ide o staronových atlétov, pretože v mužskej aj ženskej kategórii obhájili svoje minuloročné prvenstvá Mat Fraser a Tia Clair Toomey.

Pri Matovi sa to dalo čakať, či sa to niekomu páči alebo nie, momentálne nie je silnejší, všestrannejší a oddanejší atlét ako je on. Áno, možno mu niektorí vyčítajú, že pôsobí arogantne a namyslene, ale treba si uvedomiť, čo všetko musí a je schopný obetovať kvôli tomu aby bol úspešný.

Rovnaký podiel obety musí určite podstúpiť aj Tia, hoci vyhrala s menším bodovým rozdielom ako Mat. Obhájila však prvenstvo a to je ťažšie ako vyhrať súťaž prvýkrát. Jej to však ľudia zrejme dopriali viac ako Matovi, veď kto by žene vyzerajúcej ako triedna učiteľka nedoprial pocit z víťazstva?!

Obrovským prekvapením je druhé miesto Laury Horvath pri jej prvej účasti na Games. V minulej sezóne jej totiž postup z Regionáliek ušiel len tesne. Dovolím si tvrdiť, že ak sa nič nepredvídateľné nestane, tak budúci rok bude Tii dýchať na krk ešte viac (počas súťaženia, nie v sprchách, aby bolo jasné chlapci!).

Až takým veľkým prekvapením pre Vás nebude, že v utorok sa konečne dostanete v novom gyme k činkám a k ťažkým váham. Tie si však treba zaslúžiť, a tak v prvom rade budete musieť preukázať dostatočne kvalitnú techniku predného drepu, takže si dajte záležať.

[wod]5-5-5-5-5
Front squats[/wod]

Ak si CF Games nestihol, tu sú tie najzaujímavejšie momenty, ktoré Ťa možno presvedčia o tom, že si Games pozrieš aspoň zo záznamu.