Predstavte si voňavú, krásne rozkvitnutými kvetmi obsypanú čerešňu. Máte? Na jednom z jej konárov si predstavte malého šťastného vtáčika, ktorý si vyhrieva svoje pierka slnečnými lúčmi a ľúbivým štebotom k sebe láka samičku sediacu na konári oproti. Korunou čerešne sa ozýva sonáta za sonátou a malý vtáčik si ide hrdielko vyspievať len aby samičku zlákal na svoju stranu a mohol si s ňou spokojne zaďobať. No nie je to krásne?!

Teraz si predstavte tú istú čerešňu, no voňavá už nie je ani náhodou, pretože má na sebe ledva tri listy, o ktoré tiež čoskoro príde. Na jednom z jej konárov síce sedí ten istý vtáčik, no jeho perie sa trasie od zimy, pretože slnečné lúče už zďaleka nehrejú tak ako by chcel. Do spevu mu nie je, lebo vďaka jeho spokojnému ďobaniu nemá vedľa seba už len samičku, ale aj tri malé hladné zobáčiky. A teraz sa Vás pýtam, na čo je dobrá jeseň???

Nebolo tomu vtáčikovi lepšie na jar, keď si mohol vyspevovať čo mu zobáčik stačil?! Ako sa teraz strachovať o prežitie svojej, zrejme neplánovanej, operenej rodiny?! Urobte si názor sami, ja osobne by som teraz jar uvítal s viac ako otvorenou náručou. Nemám žiaľ možnosť zmeniť to, a tak si na jar aspoň zaspomíname prostredníctvom throwback workoutu.

Ten zajtrajší je z polovice mája a bude to síce veľmi rýchla, no o to intenzívnejšia spomienka, keďže svojim zložením sa podobá na „milovanú“ Fran. Zhyby len nahradíme TTBarmi a thrustre pre zmenu overhead drepmi. Nezabudnite si skontrolovať svoje tréningové denníky, aby ste mali prehľad o svojom progrese.

[wod]TBT 14.5.2018, For Time:
21-15-9
Overhead squats (52.5/35)
Toes to bars[/wod]

Som presvedčený o tom, že zajtra budete všetci odchádzať z tréningov s rovnako skvelým pocitom…