Dámy a páni, toto je môj osemstoosemdesiatyôsmy (pre kapitánov a dyslektikov v číselnom prevedení 888ty) komentár k tréningu v CF Proton. Presnejšie povedané, toto je Váš 888ty komentár vytvorený mojou maličkosťou. Nie je to okrúhle číslo, ale fakt, že to vyšlo na 8.12. roku pána 2018 stojí určite za zmienku.

Už len preto, že 8čka je vraj najmocnejšia zo všetkých čísel a ja sa tiež vždy minimálne snažím o mocné komenty. Uznávam, nie vždy to vyjde a pravdepodobne ich už čítajú len Tí najvernejší fanúšikovia, no mňa to baví aj napriek tomu a nehodlám sa v tom prestať.

Osmička symbolizuje túžbu po moci, vplyve, sláve a sexe, ale je aj symbolom pracovitosti, húževnatosti, bojovnosti a bezohľadnosti. Má jednoducho široký záber pôsobnosti a v podobnom duchu sa snažím tvoriť aj texty pre Vás. Pre niekoho možno príliš sexistické, ateistické, drzé a neviem aké ešte, no každý v nich vidí len to čo chce vidieť, možno len niekedy to, čo chcem aby ste videli. Každopádne aj naďalej budem písať, čo sa mi zachce, aj preto, že je to čím ďalej ťažšie a ťažšie.

Na oslavu tohto úžasného osmičkového jubilea, mám(e) pre Vás oku a telu lahodiaci workout, ktorý je kombináciou mnou milovaných overhead squatov a box jumpov na vysoký box. Nepríjemná a zradná kombinácia, no som presvedčený o tom, že sa s ňou popasujete statočne, a že odídete z tréningu všetci po svojich.

[wod]For Time:
21-15-9
Overhead squats (61/42,5)
High Box jumps[/wod]

My vieme, Vy viete, že OHS je technicky najnáročnejší drep, preto sa pri nich ponáhľajte radšej pomaly, zrýchliť môžete pri box jumpoch.