So ženami (niekedy) ťažko, bez žien ešte ťažšie. Určite mi páni dáte za pravdu a určite sa zhodneme aj v tom, že štvrtok by mal patriť len a len im. Veď no a čo, že trávia v kúpeľni hodiny?! No a čo, že mávajú migrény najmä večer?! No a čo, že sú ich vlasy všade?! No a čo, že pár dní v mesiaci sú neznesiteľné?!

Stále im nemôžeme uprieť, že robia tento svet krajším, príjemnejším a hlavne znesiteľnejším. A za to by im mala patriť naša úcta, obdiv a každý deň by sme im mali rapovať, že „ženy treba ľúbiť“. Nevravím, že všetky naraz, ale aj ľúbiť sa dá na milión spôsobov a žiadny muž nemôže zaprieť, že jeho život nie je ovplyvnený čo i len jednou ženou. Či už to bola jeho matka, jeho sestra, detská láska, sympatická mama jeho kamaráta, manželka, alebo asistentka z práce.

V gyme oslávime ženy tým, že dáme vyniknúť ich sile, pretože je fajn, keď je žena pekná, ale čo keď je v bežnom živote absolútne nepoužiteľná a nevládze ani zatĺcť klinec do steny, alebo odniesť kôš so špinavým prádlom?!
To však „Proton ženám“ nehrozí a o svojej sile nás určite rady presvedčia pri pressoch, ktoré máme vo štvrtok na programe.

Zastúpenie budú mať všetky podoby pressov, okrem split jerkov, ktorým sme sa nedávno venovali samostatne. A z každého jedného budete musieť spraviť 5 ťažkých opakovaní. Verím, že nám odpustíte milé dámy, že od nás nedostanete karafiáty, ale my zase veríme, že PRko Vás poteší oveľa viac. Užite si svoj deň!!!

[wod]5×1 Strict Press
5×1 Push Press
5×1 Push Jerk[/wod]

Keď už hovoríme o ženskej sile, nesmieme určite opomenúť ženy z Islandu, ktoré rozhodne patria k tým najsilnejším.