Niektoré veci si vraj musíme zaslúžiť, resp. sa nejakým spôsobom pričiniť o to aby sa udiali. Aj keď vždy budú medzi nami ľudia, ktorí len budú čakať kým im padnú pečené holuby rovno do huby. A keby zrovna neboli pečené a tie holuby by sa im do huby len vys..li, tak sa budú tváriť, že je to presne to po čom túžili. Žiaľ aj pre nich musí slnko svietiť, no nemusíme sa nimi ďalej zapodievať.

Keď Vám poviem, že v nedeľu si budete musieť zaslúžiť kalórie na bikeu, tak ma asi tiež nebudete pokladať za pečeného holuba, no verte mi, že Vás naozaj nechcem nas..ť, a už vôbec nie os..ť. Hoci aj medzi Vami sa našlo zopár „gurmánov“, ktorým koment o dvoch dievčatách a jednom pohári rozžiaril tváričky viac akoby mal.

Ale späť k workoutu, už definitívne! Po dni ťažkých váh, to bude opäť o intervaloch a vysokej intenzite, priam veľmi vysokej. V štyroch trojminútových intervaloch sa pokúsite zvládnuť, čo najviac kalórii na bikeu. Predtým ako sa naň však posadíte, musíte v čo najkratšom čase stihnúť 25, resp. 20 kalórii na vesle a odskákať si 100 double undrov. Krásne však?! 25 kalórii síce nie je až tak veľa, ale uvidíme ako Vám po nich pôjdu DU a koľkí z Vás sa stihnú na bike aspoň posadiť. Nereálne to nie je, veď po každom intervale máte rovnaký čas na oddych.

[wod]4 x 3min. On/3min. Off:
25/20 Cal Row
100 Double Unders
Max Reps Cal Bike[/wod]

Ak by mal niekto pocit, že len tých 100 double undrov sa nedá stihnúť za tri minúty, tak tu je dôkaz, že za minútu je možné naskákať 169 DU, i keď mne by stačila aj tá 69ka, hoci tá by mohla trvať aj dlhšie ako minútu.