Prvý aprílový týždeň máme úspešne za sebou a určite ste plní očakávaní čo Vám prinesie ten ďalší. Najprv si však zhodnoťme ten končiaci sa, teda ja ho môžem za Vás zhodnotiť len na základe workoutov, ktoré ste tento týždeň absolvovali.

Jedným z najsilnejších highlightov boli rozhodne Vaše časy na odveslovaných 5km. Musím uznať, že som bol z Vašich výkonov milo prekvapený, a že ste poniektorí na tom vesle doslova dušu vypľuli. Niektorí sa dokonca do toho tak vžili, že na posledných pár metrov zosadli zo sedačky a doveslovali to len rukami.

Prvý aprílový týždeň priniesol aj prvý tohoročný workout, ktorého súčasťou bol beh, a môžem tiež pokojne povedať, že sa Vám tento wod páčil. Keďže aj napriek behu bola na tréningoch vysoká účasť. Zrejme k menej obľúbeným workoutom ste si zaradili ten stredajší, pozostávajúci zo striktných zhybov, klikov a situpov.

Predpokladám, že to bolo najmä kvôli situpom, veď kto by nemal rád kliky a striktné zhyby?! A aj preto sa hneď v pondelok tak trochu k tomuto workoutu vrátite a dostanete možnosť na reparát. Striktné zhyby a kliky ponecháme, na Vašu radosť ich dokonca počtami zredukujeme, a namiesto situpov k nim pridáme veslovanie, lebo to Vám išlo náramne a preto Vám 500m na vesle dobre padne aj v tejto kombinácii.

A aby som nezabudol na to najpodstatnejšie, po každom kole máte dve minúty pauzu, to znamená, že tých 500m na vesle môžte odveslovať podstatne rýchlejšie ako 5000m.

[wod]3 Rounds For Time:
15 Strict Pull Ups
30 Push Ups
500m Row
– 2min Rest[/wod]

Upozornenie!!! Z tohto videa sa klikovať nenaučíte a ani neučte, ale môžte sa celkom slušne naučiť rátať do 150 po urdsky…alebo hindsky…