Zrejme nikto z Vás si nepamätá na svoj prvý krok. Možno viete, kedy ste sa k nemu odhodlali, lebo Vaši rodičia na to zrejme nezabudnú nikdy, no určite si nepamätáte čo sa Vám vtedy odohrávalo v hlave. I keď asi treba priznať, že v tom veku toho asi veľa nebolo, a zrejme ste len nechápavo celí uslintaní pozerali na svojich rodičov prečo tak radostne zavíjajú. Takúto situáciu ste mohli zažiť aj v pokročilejšom veku, ak ste prišli domov nevhod, s tým sa však musíte vyrovnať sami a hlavne pochopiť, že aj Vy ste museli nejako prísť na svet.

Ale späť k chôdzi, tú obyčajnú po nohách máte zrejme zvládnutú. Občas síce prídu momenty a situácie kedy ste si nie ani pri nej úplne najistejší, v závislosti od toho, čo a koľko ste toho vypili, no aj s tým sa musí vyrovnať každý po svojom. Plán B by mohla byť napríklad chôdza na rukách, veď vždy je väčšia frajerina, keď poviete „spadol som, keď som chodil na rukách“, ako „spadol som“, lebo vtedy si všetci domyslia, čo bola príčina toho pádu. Hoci treba férovo uznať, že aj pod nohy nám život občas hádže polená, ktoré nám dokážu podlomiť kolená.

A pre tento prípad si v utorok natrénujete aj výpadovú chôdzu, pri ktorej môžete mať kolená veselo podlomené, teda aspoň na moment a len do istej miery. A ak by ste náhodou tú mieru nepoznali, veľmi radi Vám ju pri walking lunges vysvetlíme a ukážeme.

[wod]15 min. AMRAP of:
15m HS Walk
30m Walking Lunges[/wod]

Niekto by mal možno problém prejsť takúto prekážkovú dráhu aj po nohách a niekomu sa to máli aj po rukách. Život je tak nespravodlivý…. :D