Určite má každý z Vás vo svojom okolí človeka, ktorý je presvedčený o tom, že je vo všetkom lepší, krajší, skúsenejší, šikovnejší a úspešnejší ako Ty. A pri každej príležitosti má potrebu sa tým pochváliť. Ty si si zlomil ruku, on mal kedysi zlomené obidve ruky naraz, Ty si bol na dovolenke v Karibiku, on na ceste okolo sveta, kúpil si si auto, on k nemu aj motorku, snatchol si 100 kíl, on 120…len to akosi nikto iný nevidel.

Jednoducho ich egá im nedovoľujú byť horšími ani keby sa zem začala otáčať do opačnej strany, teda minimálne nie v rečiach. Keď však príde na skutky, tak skutok sa nestal, a ani nestane. Takáto rivalita však nemusí byť zlá pre Vás, pretože Vám popri nich nedovolí zaspať na vavrínoch a núti Vás neustále sa zlepšovať.

Nádych rivality bude mať aj piatkový workout, hoci je to wod tímový. Výsledný čas bude síce pre každú dvojicu len jeden, no ten najlepší dosiahnete len tak, že sa budeš snažiť byť rýchlejší ako Tvoj tímový partner. Je piatok, takže Ti nemôže mať za zlé, že si skončil skôr ako on…lebo kde on skončí, Ty pokračuješ!

[wod]Team of 2
10 Rounds For Time:
60 Double Unders
300/250m Row[/wod]

Je málo ľudí, ktorí sa môžu označiť za tých najlepších vo svojom obore, Zlatan medzi nich rozhodne patrí, hoci jeho sebavedomie zrejme nie je sympatické každému…