Boli silní, boli drsní, boli krutí a tvrdí, no zároveň oddaní a odvážni. Nie dámy, reč nie je o chlapcoch z Chippendales, ale o sparťanských vojakoch, takže kroťte motýliky v nohavičkách aby sa im veľmi neorosili krídelká, i keď…

Uvedomujem si, že keď sa spomenie sparťanská armáda, tak si väčšina z Vás spomenie na film 300, ktorý bol v prvom rade reklamou na mužské sick-packy a v druhom rade sfilmovaným príbehom o bitke pri Termopylách. Táto legendami opradená bitka sa zapísala do dejín práve vďaka sparťanskej odvahe a oddanosti, keďže 300 vojakov na čele s kráľom Leonidom dokázalo tri dni odolávať mohutnej prevahe perzského vojska kráľa Xerxa a brániť tak priesmyk, ktorým by sa Peržania mohli dostať hlbšie do gréckeho vnútrozemia.

Áno dámy, my vieme, že Vy by ste so Sparťanmi vo svojich priesmykoch vydržali aj viac ako tri dni, žiaľ chlapcov zradil miestny invalidný dôchodca (lebo na dôchodcov je vždy spoľah) a tak Leonidova odvážna armáda po troch dňoch padla do posledného muža. Toľká škoda, však?!

Ale nezúfajte, o 300vku sa Vám radi postaráme na nedeľnom tréningu, a to dokonca aj bez armády. Stačí Vám k tomu švihadlo a odvaha na zdolanie 300 double undrov. Aby sme Vám to trochu „uľahčili“, tak sme Vám ich rozdelili na šesť päťdesiatkových sérii, ktoré Vám postupne predelia TTB, thrustre, kliky, ring rows a opäť TTB, lebo tých nikdy nie je dosť. A obzvlášť keď sa bavíme o Sparťanoch a ich six packoch.

[wod]For Time:
50 Double Unders
40 TTB
50 Double Unders
40 Goblet Thrusters (24/16)
50 Double Unders
40 Push Ups
50 Double Unders
40 Ring Rows
50 Double Unders
40 TTB
50 Double Unders[/wod]

Pripadá Ti nedeľný workout ako „madness“?! Váž slová…