„Zbaľ si svoje veci a vypadni…“ Aj takto nejako sa dá ukončiť pracovný, alebo aj akýkoľvek iný pomer, stačí jeden „prúser“, po slovensky povedané „prieser“. Že Ty si ešte nič také nezažil?! Tak tomu verím asi tak ako, že po smrti pôjdem do neba. Prieserom sa jednoducho nevyhne nikto z nás, či sa Ti to páči alebo nie. A nie je na tom nič zlé, ak ich sa z nich dokážeš poučiť, alebo ich jednoducho kvalitne spláchnuť.

Nateraz však môžeš byť bez obáv, pretože nevieme o žiadnom priesere, ktorým by si si zaslúžil vyhadzov z gymu. V stredu to bude skôr o tom, že workout pozostávajúci z mŕtvych ťahov a angličákov budeš musieť jednoducho napáliť. Dokonca ešte viac ako by Ťa napálil spomínaný vyhadzov.

Na činke budeš mať síce relatívne ťažkú váhu, ale deadliftov je v každom kole len 5, no a desať angličákov by Ti tiež nemalo zabrať veľa času, to znamená, že sa bavíme o niekoľkých sekundách. Pretože celý workout by Ti viac ako „niekoľko“ sekúnd nemal trvať, po prepočítaní približne 240-360 sekúnd.

[wod]5 Rounds for time of:
5 Deadlifts (125/85)
10 Burpees[/wod]

Stredajší wod je zároveň nostalgickou spomienkou na CF Games z roku 2008, kde sa objavil ako súťažný workout, len upozorňujem, že z angličákov si príklad neberte, predsa len za 10 rokov sa toho veľmi veľa zmenilo, našťastie…