Hudobné nebo sa rozrástlo o ďalšiu osobnosť. Nie, žiaľ ani tentokrát to nebol Justin a jeho Beaver, pretože v jeho prípade by som určite nepoužil slovo „osobnosť“, o svojho speváka a frontmana žiaľ prišla kapela Prodigy. Keith sa jednoducho rozhodol hodiť Flintu do žita a my sa môžme len domnievať či sa nechal inšpirovať Chesterom a Chrisom, alebo tak konal z vlastnej vôle.

Pri jeho osobe ma však táto správa až tak nezaskočila, predsa len svojim vzhľadom a prezentáciou si pri ňom ani iný spôsob odchodu zo sveta neviem predstaviť. Tak ako som si kedysi dávno, ešte v časoch magnetofónových kaziet, nevedel predstaviť, že by som niekedy mohol počúvať hudbu z Prodigy dielne. Také niečo bolo v mojich ťažkých heavy metalových časoch neprípustné.

Pamätám si dodnes ako som trpel, keď som kamarátke nahrával album Prodigy z kazety na kazetu, keďže ako jeden z mála z ulice som mal v tej dobe „dvojkazeťák“. Chcela to však ako darček pre brata, ktorého som aj na základe tej hudby považoval za čudáka, takže som jej nevedel povedať nie. Päťdesiat minút som si opakoval: „kto toto môže počúvať?!“. Dnes považujem za čudáka toho, kto Prodigy nepozná.

A čo z toho vyplýva?! Nerobte predčasné závery, pretože nikdy neviete, čo a do akej miery ovplyvní Vaše životné cesty. Musíte uznať, že to bola veľmi silná veta s ešte silnejším posolstvom. A silný bude tiež sobotný workout, ktorý sa Vám možno tiež nebude na prvý pohľad páčiť, no určite mu dajte šancu, pretože Vám určite minimálne upokojí Vaše „Mindfields“…

[wod]21min. EMOM:
1. 10-20 sec. L-Sit
2. 30 sec. DL Hold (80/60)
3. 3 Slow Squat Therapy (5sec down, 5sec up)[/wod]

V čase vzniku tejto skladby som mal 11 rokov a nechápal som ako toto môže niekto počúvať, dnes nechápem súčasné 11 ročné deti ako môžu počúvať napr. Niki Blamáž a jej podobný odpad…