Na nedeľu bronzovú, vezmeme Vás na vodu. Nebude to však plavba po krásnom modrom Dunaji, ale skôr adrenalínový splav plný perejí, spodných prúdov a intenzívneho pádlovania. A to aj napriek tomu, že sa celý čas nepohnete z miesta a mokrí budete maximálne od potu, citlivejšie povahy možno aj od iných telesných tekutín.

Druhá adventná nedeľa bude totiž patriť intervalom na vesle. Intervaly to budú krátke, no ich dĺžku Vám vynahradíme objemom, keďže vraj ten je podstatnejší, ako som sa nedávno dozvedel počas tréningu venovanom šplhu na lano. Medzi jednotlivými intervalmi budete mať tri minúty pauzu, čo znamená, že svoje minútovky môžete, resp. musíte využiť naozaj naplno.

Len pozor na to aby ste už po prvej minúte nevyhoreli ako bratislavské vianočné trhy, pretože nikto za Vás tých ostávajúcich 9 intervalov veslovať nebude. Horieť preto nechajte len druhú adventnú sviečku, ktorá je symbolom mieru, a preto mier s Vami…minimálne do zajtra.

[wod]10 Rounds for Max Cal Row:
1 min Row
3min Rest[/wod]

Máš dve možnosti, buď budeš veslovať ako „nemeckí drevorubač“ a v piatom intervale jednoducho povedané „skapeš“, alebo si dáš záležať na technike a desiatimi intervalmi prejdeš poľahky ako nôž maslom?!