Po jednoduchej slovenskej pastierke Betke (pásla len pávy!), budete mať v stredu tú česť so švédskou kráskou Lynne. Nie, workout nevznikol vo Švédsku, ale to meno vo mne túto severskú krajinu evokuje, tak prečo sa netváriť, že Lynne je zlá, chladná a severná. Jednoducho presne taká ako ju opísal už pred XY rokmi súčasný porotca a bývalý spevák Pavol H.

Neviem, čo všetko viete o Švédsku, ale 90% z Vás si v súvislosti s touto krajinou zrejme vybaví ako prvú Ikeu, potom Abbu a nakoniec, keďže sa blíži streda, švédsku trojku. Lebo som presvedčený, že ženy majú okrem svojich dní aj svoje sny. A dokonca častejšie ako tie dni, a možno aj častejšie ako muži.

V Lynne nájdete kúsok z každého spomínaného. Obsahuje len dva cviky, takže je svojim spôsobom jednoduchá ako nábytok z Ikea, no napriek tomu Vám dobrý pocit z nej vydrží veľmi dlho. Keďže bench press by ste v piatich kolách mali robiť so svojou body weight, je dosť možné, že už v treťom kole si budete spievať „Mamma mia“, alebo „SOS“.

No a aj preto, že benche budete robiť na maximálny počet opakovaní, budete pracovať v dvojiciach, takže budete dvaja na jednu (činku). Švédska trojka ako vystrihnutá z časopisov pre dospelých. Aspoň tak mi bolo povedané, keďže ja som čítal len „Bravíčko“ a „Kamaráta“, tie „Playboye“ pod posteľou boli naozaj sestrine! A okrem toho asi by som sa viac priklonil k ruskej trojke, rozdiel si v prípade záujmu naštudujte, alebo sa ma naň opýtajte. Lynne si však rozhodne užite na maximum!!!

[wod]Lynne
5 rounds for max reps of:
Body weight bench presses
Pull-ups[/wod]

Z nasledujúceho videa si treba zapamätať dve veci, benchovať sa dá kdekoľvek a benchuje sa zásadne bez trička, techniku doladíme na tréningoch!