Možno ste postrehli, že vždy keď dám pred a za názov komentu **, tak sa jedná o hero workout. Ten sobotný však medzi oficiálne hero workouty nepatrí, no je venovaný pamiatke naozajstného hrdinu. Jeho meno je Marek Barányi.

Marek bol zakladateľom a trénerom v topoľčianskom Barbell Gyme a tí, z nás, ktorí sme ho mali tú česť osobne poznať, si ho pamätáme ako vždy usmiateho mladého muža, ktorý svoju prácu a šport miloval natoľko, že sa ich nedokázal vzdať ani počas toho ako zápasil so zákernou chorobou. Marek síce bojoval tvrdo a statočne, no najťažší a najzákernejší „workout“ ho nakoniec zlomil, a on už nedostal šancu na reparát.

Na Mareka spomíname len v dobrom a v sobotu si ho pripomenieme prostredníctvom workoutu, ktorý bol jeho najbližšími zostavený na jeho počesť. Viem, že mnohí vnímate hero workouty len ako záruku toho, že sa z tréningu odplazíte, ale skúste tento vnímať trochu inak. Skúste sa počas neho zamyslieť nad tým aké máte šťastie, že sa môžete hýbať, že z toho pohybu dokážete mať radosť, a že po tréningu sa o ňu máte s kým podeliť, lebo nikdy neviete kedy o tú radosť zo života môžete prísť, tak ako o ňu prišiel Marek…

[wod]“Marek“
AMRAP 26:
2 Ring MU
4 Squat Snatch (50/35)
6 TTB[/wod]

„There goes my hero leaving all the best….“