Navoďme si v pondelok trochu dovolenkovej atmosféry a presuňme sa aspoň pomyselne do Francúzska. Tí, ktorí majú dovolenku už za sebou sa určite nostalgicky potešia, a tým z Vás, ktorí ešte len na dovolenku čakáte to nekonečné čakanie skrátime.

Nancy je malebné francúzske mesto nachádzajúce sa na severo-východe tejto krajiny. Obklopené je horami a sídli v ňom niekoľko univerzít a známe je aj svojimi kultúrnymi pamiatkami, ktoré by vo Vás dovolenkovú atmosféru ešte viac umocnili. Výlety do hôr, lahodná káva a víno by túto idylku ešte znásobili, keby nás nejaké žabožrútske Nancy v pondelok aspoň trochu zaujímalo?! Nezaujíma…

Nancy Vám síce doprajeme, ale pre väčšinu z Vás nebude príjemná a už vôbec nie idylická. Niektorí si možno ešte pamätajú na stretnutie s ňou z roku 2016 (5.8.), pre niektorých to bude skúsenosť priam pannenská. Aj preto, že Nancy je na prvý pohľad nevinnou kombináciou behu a drepov, no drepov s činkou nad hlavou, a práve tie sa zrejme postarajú o to, že budete na ňu dlho spomínať…a možno nie tak celkom v dobrom?!

[wod]Nancy
5 Rounds for time of:
400m Run
15 OH Squats (42,5/30)[/wod]

Video pekné, hudba znesiteľná, no OHS u väčšiny otrasné, takže si dajte zajtra viac záležať!!!