Viem, čo ste robili minulé leto…!!! Konkrétne 27.8., a verím, že ste pripravení si na to spomenúť a niesť za to následky. Nie, nebudem Vás po nociach naháňať s rybárskym hákom v ruke, pretože mám radšej inú čku, než rybačku.
No workout, ktorý si zopakujete sa tak trochu bude podobať na rovnomenný béčkový horor z rokov deväťdesiatych.

Tie boli charakteristické tým, že ste sa pri nich ani trochu nebáli, no mali ste zaručené, že v nich vždy hrajú pekné dievčatá, ktoré dokážu utekať aj pol filmu so zapichnutým nožom medzi lopatkami. A tiež ste mali záruku, že ten nôž do nich niekto zabodne počas silno erotickej scény. A tu je presne paralela so štvrtkovým workoutom.

Predstav si, že si užívaš najlepší (aspoň v tom čase si to myslíš) sex svojho života. Nemusí to byť ani s niekým pekným, veď aj tak máš zatvorené oči a myslíš na Angelinu Jolie, alebo Ryana Goslinga, alebo na oboch naraz, no a zrazu v tom najlepšom Ti niekto vrazí nôž do chrbta, alebo do hrude, v závislosti od toho, či si donor alebo akceptor?! A čo teraz?! Začneš utekať? Kričať? Alebo dokončíš čo treba aj s čepeľou pod kožou?!

A presne to isté sa Ti môže stať vo štvrtok. V eufórii, že naskáčeš, možno svojich prvých, 50 double undrov zrazu prídeš k činke, snatchneš ju nad hlavu, a potom Ťa pri pokuse o overhead drep zabolí ako nôž medzi lopatkami. Apropo keď už som pri nožoch, raz sa mi snívalo, že Richard Gere…Ale o tom radšej nabudúce…Veľa šťastia pri zajtrajších OHS.

[wod]TBT 27.8.2017
AMRAP 7:
50 Double unders
10 OHS (61/42)[/wod]

Neviem, či bolí viac nôž v hrudi, alebo v chrbte, ale niekedy sa treba cez bolesť preniesť, lebo život jednoducho bolí…