Tak a je to tu, po mesiaci drepovania je na čase ukázať ako sa nám zlepšilo jednorázové maximum na drep. Dufame, že ste išli všetci hore. Keďže je posledný deň v mesiaci, priorita v tréningu sa nám na nasledujúce dni zmení. To však samozrejme neznamená, že nebudete drepovať vôbec. Potrebujeme sa však sústrediť na rôznorodé aspekty pohybov.
Metcon, jediné čo sa dá povedať je že UFFF. Kto má rád zhyby, príde si na svoje. No neviem či sa tu nájde veľa takých jedincov. Ak je tu expert, čo dá 100 zhybov naraz, bude to preň veľmi rýchle. No všetci my ostatní smrteľníci si popritom trošku prevetráme švihadielka.

1) STRENGTH: Back Squat 1 Rep Max
2) WOD (For Time):
100 Pull Ups
Penalty 20 Double Unders for every rest
Samozrejme bude naškálovaná verzia v prípade, že aj Pullups aj Double Unders ešte nie sú tvoj šialok kávy :)

Na inšpiráciu kontroverzné video Chrisa Spealera, legendy v CrossFite, ktoré na sociálnych sieťach vie ešte dnes vyvolať búrlivé diskusie. Skúste si dať toto video na svoju stenu a uvidíte tú spŕšku sviatočných cvičencov, ktorí to vyhejtujú :) Samozrejme buterfly verzia, ktorú Chris ukazuje nie je jediná, ktorú zvláda, s jeho vytrvalosťou vie bez problémov spraviť veľké množstvo striktných zhybov.