Skôr ako sa rozbehnete v maskách do ulíc, prečítajte si pozorne nasledujúce riadky. Môžu do istej miery ovplyvniť Vaše dnešné halloweenske besnenie. Ak sa totiž zajtra namiesto návštevy cintorínov chystáš navštíviť gym, tak by si to s opojnými a omamnými látkami dnes nemal preháňať. Zajtra sa totiž pokúsime o nemožné, spojíme dva najkomerčnejšie sviatky dokopy.

Vrámci throwback štvrtkov, ktorým ostávame verní aj počas sviatočných dní, si zopakujete valentínsku tímovku z roku 2017. Možno si poviete, že sme nie sme celkom normálni, keď na sviatok všetkých svätých chceme vyťahovať srdiečka, pusinky a plyšových medvedíkov, no pre mnohých Vás bola práve táto tímovka prvou skúsenosťou s vysnívanou trojkou.

A to rozhodne stojí za zopakovanie, alebo za druhú šancu, ak Ťa z prvej náhodou vynechali. Teraz máš príležitosť ukázať svojim kolegom z tímu, že ja Ty vieš vziať veci do vlastných rúk, že aj Ty dokážeš byť plnohodnotným plátkom syra, a že sa môžu (d)o Teba oprieť, stačí len prísť na jeden zo „sviatočných“ tréningov.

[wod]TBT 14.2.2017
TEAM of 3 for Time:
200 Partner Wall Balls
150 Box Jump Overs
100 Cal Bike[/wod]

Do zloženia tímov Vám zasahovať nebudeme, ale svoj tím by som si ideálne predstavoval takto… :D