V sobotu máte niekoľko dôvodov na oslavu. Tým prvým, dokonca oficiálnym, je deň ústavy, ktorý určite všetci vrúcne oslavujete bohatým rodinným obedom, pri ktorom si čítate preambulu ústavy SR. Ak by ste náhodou nepatrili k silným národovcom, tak možno oslávite sobotu len preto, že začína najkrajší mesiac v roku.

Počasím už síce veľmi nenadchne, ale september má rozhodne svoje čaro a je ideálnym mesiacom na narodenie potomka. Je všeobecne známe, že deti narodené v tomto mesiaci sú veľmi šikovné, šarmantné, vtipné, cieľavedomé, úspešné a hlavne neuveriteľne skromné.

Hovoriac o deťoch, sobotu môžte osláviť aj kvôli tomu, že Vaše deti pôjdu v pondelok konečne do školy a Vy sa budete môcť po dvoch mesiacoch vrátiť k svojim pracovným povinnostiam. Ak ich už medzičasom nedali niekomu inému, bezdetnému. Stále málo dôvodov na party hard?!

Ok, mám ešte jeden, zaručený, meniny v sobotu oslavujú všetky Drahoslavy. A tie majú „oslavu“ priamo v mene, takže by ste mali tej svojej pripraviť poriadne DRAHú OSLAVu. Ja osobne žiadnu nepoznám, deti nemám a ústavu nečítam, no september mám rád, ale oslávim ho iným spôsobom a nie zajtra.

Zajtra budem totiž pre Vás v gyme a pomôžem Vám zvládnuť sobotný workout v čo najkratšom a najznesiteľnejšom čase, aby ste ešte mali dostatok energie a chuti na prípadnú oslavu, nech bude jej dôvod akýkoľvek.

[wod]For Time:
Buy In:
1km Row
3 Rounds of:
25 Push Ups
50 Air Squats
Buy Out: 1km Row[/wod]

Diplo a jeho „welcome to the party“ song s tréningom nijako nesúvisí, a tak sa skôr sústreďte na to aby Vás po prvom vesle neVyplo, pretože 1000m je len vstupenkou do workoutu.