Čokoľvek čo dnes napíšem zrejme z Vašich hláv nevymaže vedomie, že zajtra 1000 krát vystúpite na box. V prvom rade si treba uvedomiť, že je to viac box step ups ako ste spravili za celý minulý rok a preto by ste tento workout rozhodne nemali podceňovať, resp. preceňovať svoje schopnosti a kolená.

Narážam tým najmä na myšlienky absolvovať tento workotu v Rx verzii s 20 alebo 10 kilogramovou záťažou, pretože ten wod bude záťažou aj bez toho. A nie len z fyzického hľadiska, ale aj z toho mentálneho. Ak ho však zvládneš, tak každý ďalší wod Ti nepríde tak náročný ako by Ti prišiel pred Chadom, až kým v máji nepríde Murph.

Podceňovať by ste nemali ani prípravu na tento wod a regeneráciu po ňom. Inými slovami, dočítajte koment, pozrite si video, ak chcete sexovať tak veľmi rýchlo, umyte si zuby (ak to bol „len“ sex orálny, tak použite aj ústnu vodu), vycikajte sa a zaľahnite do postelí. Ostatné sa dozviete zajtra…sladké sny!

[wod]Hero Wod **Chad**:
1000 Weighted Box Step Ups @20/10[/wod]

Dobré rady sú na nezaplatenie, niekoľko ich možno nájdete aj v tomto videu, alebo sa minimálne môžete poučiť z chýb druhých…